Зачіски з кісок для різного віку. Види і відмінності

1,5 т.
Зачіски з кісок для різного віку. Види і відмінності

У кожної представниці прекрасної статі виникало питання, що стосується вибору зачіски. В даний час всі модні тенденції минулих століть повертаються. Це стосується і зачісок. Плетіння кісок і створення за їх допомогою всіляких зачісок є дуже популярним. Це, головним чином, пояснюється тим, що така зачіска виглядає не тільки шикарно, але і носить вельми універсальний характер. Таку зачіску можна носити дорослим дамам і маленьким дівчаткам. Цей вид зачіски підійде і для офіційного заходу, і також у повсякденному житті.

До того ж, коси здатні захищати волосся від зовнішніх негативних впливів. Пасма, перебуваючи в зібраному вигляді, не піддаються надмірному впливу сонця, а в зимові періоди захищені таким чином від морозів. Жінки минулих часів займалися плетінням кіс, що складаються з трьох пасом. На сьогодні ж можна зустріти плетіння з чотирьох, п'яти пасом, які виконуються в абсолютно різних варіаціях.

Відмінність дитячих кіс від дорослих

Видео дня

Зачіски з кісок для дівчаток відрізняються від дорослих зачісок використанням всіляких шпильок і гумок. При плетінні необхідно засвоїти, що структура волосся у дітей ще тонка, і тому в процесі краще не використовувати об'ємні гумки. На цей випадок добре підійдуть різні фігурні шпильки і банти. Не варто надто затягувати косички, так як є ймовірність пошкодити ще не зміцніле дитяче волосся. Крім усього іншого, занадто туга зачіска здатна порушити кровообіг в області голови.

Важливо, перед тим як приступати до створення зачіски, зволожити чисте волосся спеціальним дитячим засобом. Також при плетінні не варто користуватися дорослими засобами для укладки, так як є ймовірність пошкодити чутливу шкіру дитини.

Необхідно правильно підготувати волосся дитини для плетіння, змочивши його водою, а в процесі потрібно користуватися дитячим спреєм, що допомагає розплутувати волосся.

Для зачісок з кіс використовують різні дитячі аксесуари. Для повсякденних зачісок (наприклад, для дитячого садка) найбільше підійдуть м'які шпильки і гумки, щоб дитина не відчувала дискомфорту. Відмінно виглядатимуть такі нескладні зачіски, як ободок, дракончик, колосок. На час яких урочистостей зачіску можна прикрашати величезними бантами або яскравими крабиками. На цей випадок добре підійдуть більш складні варіанти зачісок, наприклад, корзинка, хвостики, об'ємні коси.

Техніка плетіння кіс для дітей дуже схожа з технікою кіс для дорослих. Для дівчат зазвичай застосовують більш складну техніку, в процесі якої може знадобитися участь професіонала. На навчання або на роботу можна заплести звичайний колосок: він може бути простим, вільним, косим або сплетеним знизу вгору. Також швидкі у виконанні такі зачіски з кісок, як французький водоспад, коса-джгут, французька коса, риб'ячий хвіст.

Варіанти плетіння кіс

Варіантів плетіння кіс досить багато. Але серед усієї цієї безлічі можна відзначити декілька найбільш популярних, серед яких:

Колосок: перед тим, як приступити до плетіння, на волосся необхідно нанести спеціальний засіб для укладки чи просто змочити їх водою. Зверху на початку зростання волосся на голові потрібно відокремити невелику частину волосся. Розділити це пасмо на три частини. Потім, перехрещуючи, перемістити праву пасмо наліво, а ліву - направо під нею. Далі потрібно взяти лівою рукою додаткове пасмо на голові, яке знаходиться від лівої скроні. Приєднати його до нижнього пасма волосся. Потім перехрестити пасма і знову все повторити з правого боку. Всі інші локони потрібно вплітати поступово таким же чином, рухаючись у напрямку до потилиці. При створенні колоска потрібно пам'ятати, що чим тонше будуть пасма, тим витонченіше буде зачіска. Також оформити колосок можна спеціальними шпильками. Для створення незвичайного і святкового ефекту можна трохи витягнути плетіння коси в ширину;

Корзинка: це плетіння існує в різних варіаціях. Ось одне з них: з частини над лівою скронею відокремити пасмо волосся, розділивши на 3 частини. На кожне пасмо можна трохи нанести засоби для укладання. Плетіння здійснюється так: бічні пасма закладаються поверх центрального пасма. На останнє пасмо потрібно поступово додавати додаткові локони з вільної зони волосся. Таким чином потрібно рухатися до потилиці і закріпити все шпилькою. Одержаний хвостик необхідно доплестися і закріпити гумкою, прикрасити шпильками;

Хвостики: такі зачіски відмінно підійдуть для маленьких дівчаток, так як прості у виконанні і не займуть багато часу. Спочатку розділити волосся на верхній лівій і правій стороні голови. Зробити хвостики, закріпивши гумками. Далі перехрестити отримані хвостики і додати таке ж пасмо волосся з бічних частин голови і закріпити гумками. Таким же чином рухатися далі, перехрещуючи і додаючи волосся у напрямку до потилиці. Наприкінці повинні вийти два перехресних зигзаги;

Дракончик: спочатку треба поділити волосся на 3 рівні частини по вертикалі. Від лінії брів провести косі проділи. Великими пальцями рук підхопити волосся нагорі. Отриману частину волосся розділити на три частини. Ліве пасмо необхідно покласти на центральне, а праве поверх лівого. Поступово додавати пасма з бічних вільних зон. Коли все бічне волосся буде вплетене, потрібно з решти волосся заплести звичайну косу;

Об'ємна коса: розчесати волосся і виділити частину волосся нагорі від скроні голови. Далі слід виконувати плетіння коси у напрямку до потилиці, поступово додаючи пасмо за пасмом. Кінець плетіння повинен знаходитися на іншій стороні, збоку за вухом. Залишити кілька пасом, що не вплітаючи в косу, і трохи розпушити петлі коси. Потім доплести залишок пасом і також розпушити. Всю конструкцію закріпити декорованою резинкою.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства