В Україні стартував проект «Солодкий сон у кожен дитячий будинок»

793
В Україні стартував проект «Солодкий сон у кожен дитячий будинок»

3 жовтня 2013 року в прес-центрі ІА «Інтерфакс Україна» відбулась прес-конференція Благодійного фонду Костянтина Кондакова на тему: «За півроку всі дитячі будинки України будуть забезпечені постільною білизною».

Захід пройшов за участі Президента фонду Наталії Колісник, Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрій Павленко, директора Вишгородського дитячого будинку Миколи Дрижака, заступника керівника відділу інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки Валентини Клемюк, генерального директору концерну «Ярослав» Олександра Борсука, голови Наглядової ради Асоціації благодійників України Марини Криси.

Видео дня

Всеукраїнська акція «Солодкий сон у кожен дитячий будинок» здійснюється у рамках програми «Дорога в життя для кожної дитини». Метою цієї акції є забезпечення дітей, які проживають в дитячих будинках, предметами першої необхідності (новою яскравою постільною білизною, подушками, ковдрами, рушниками тощо).

«Передумовою проведення цієї акції стали багаточисленні листи-звернення від дитячих будинків зі всієї України з проханням посприяти у заміні застарілих комплектів постільної білизни, більшість з них, надходили нам цього літа», - пояснює Наталія Колісник.

Звичайно, благодійники не могли проігнорувати таку велику кількість схожих звернень, отже було прийнято рішення про початок реалізації загальнодержавної акції, що покликана замінити усю постільну білизну в дитячих будинках по всій Україні. Був оголошений тендер, за результатами якого переміг концерн «Ярослав», що запропонував найкращу за якістю продукцію. При цьому, терміни її виробництва були найоптимальнішими для реалізації загальнонаціонального проекту.

За словами президента Благодійного фонду Костянтина Кондакова Наталії Колісник, станом на 03.10.2013, вже вісім дитячих будинків Київської області отримали бажані комплекти білизни. На черзі – Запорізька область, до якої почнеться відвантаження вже наступного тижня.

«З любов’ю в серці ми будуємо новий світ!»

Більше цікавої інформації про діяльність фонду на http://kondakov.ua/

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства