МоваЯзык

/ Алергологія

Непереносимість глютену: що рекомендують лікарі

На сьогоднішній день було зроблено багато кроків до розуміння причин целіакії, що допоможе відкрити шлях до нових потенційних методів лікування. Дослідники з Массачусетської лікарні загального призначення недавно розробили органоїд - міні-кишечник, який здатний імітувати реакції на глютен кишкового епітелію у пацієнтів з целіакію.

Про це повідомляє La Repubblica.

Дослідження показало, що завдяки цьому інноваційному інструменту було виявлено 472 гена, пов'язаних з цим захворюванням. Крім того, органоїд показав, які зміни у функціональності генів мікрофлори необхідні для переходу від генетичної схильності до фактичного розвитку захворювання.

Італійська асоціація целіакії (AІС) взяла на себе ініціативу з інформування та підвищення обізнаності про хворобу і, таким чином, збільшення числа людей, які отримають діагноз.

Не потрібно ставити діагноз целіакії, не порадившись з лікарем і не вдавшись до тестів для самодіагностики. Точний діагноз не може обійтися без аналізу крові і біопсії. Також марно покладатися на інтернет, щоб знайти альтернативні методи лікування і діагностики цього захворювання, стверджують експерти AIC.

Це підтверджують і дослідники з Центру целіакії при Колумбійському університеті в Нью-Йорку, які наполегливо рекомендують не шукати онлайн-тести та альтернативні ліки для діагностики та лікування целіакії.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
0
0
Смішно
4
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини