Бджолине лікувальне ліжко в піраміді: апітерапевт Анатолій Ольшанський розповів про авторську технологію

Бджолине лікувальне ліжко в піраміді: апітерапевт Анатолій Ольшанський розповів про авторську технологію

Досвідчений апітерапевт Анатолій Ольшанський розробив авторську технологію в галузі оздоровлення та реабілітації. Це дозволяє нормалізувати артеріальний тиск, зникають головні болі, усуваються психічні та нервові розлади, заявляє апітерапевт. Окрім того, як каже Ольшанський, модель позитивно діє на опорно-руховий апарат.

Про це пише редакція "ТСН".

"Використання пірамідальних споруд для зцілення людського організму розпочалося задовго до моїх досліджень та експериментів. Ще в п’ятдесяті роки минулого століття чеський інженер Карел Дрбал дослідив взаємозв’язок форми піраміди Хеопса з біологічними та фізико-хімічними процесами, які в ній відбуваються. А в древньому Єгипті помітили, що люди, котрі працювали з бджолами, були більш витривалими, більш здоровими, бо отримували від бджіл енергію і користувались природними ліками, якими є, зокрема, мед, прополіс, маточне молочко та інше", – розповів Ольшанський

Із вивченням цього досвіду й пов'язана ідея бджолиного лікувального ліжка в піраміді.

"Якщо поглянути на обґрунтування мого патенту, то там чітко прописано завдання, покладені в основу Корисної моделі, й технічний результат: це бджолине лікувальне ліжко, що розміщене в піраміді та утворене дерев’яними вуликами. Передбачається комфортне одночасне перебування двох у горизонтальному положенні та зручне обслуговування бджолосімей", – пояснив Ольшанський.

Піраміда концентрує енергію, яка має вражаючу антисептичну дію, що перешкоджає розмноженню бактерій. Причому, це властиво не тільки єгипетським пірамідам, а будь-яким спорудам у формі піраміди, вважає апітерапевт. Особливістю піраміди є те, що вона побудована з екологічно чистих матеріалів.

У центрі піраміди розміщені дерев’яні вулики, які створюють місце для лежання відвідувачів. Сторони ліжка, як і сама піраміда, чітко орієнтовні на сторони світу. Вулики мають вентиляційні отвори, через які в піраміду надходять аромати й фітонциди. В середньому, в піраміді одночасно перебувають 350-400 тисяч бджіл. Піраміда, побудована з дотриманням певних правил і технологій, у зоні своєї діяльності прямо або опосередковано виправляє структуру простору, наближає його до стану гармонії. Зрозуміло, що гармонійний стан – це, першочергово, стан здорової людини.

"Корисна модель, винайдена мною, підсилює вплив концентрованої енергії піраміди біополем бджіл, ароматами та фітонцидами, що розповсюджуються в середині піраміди з вентиляційних отворів вуликів, системним дзижчанням та мікровібрацією, що йде від вулика. Важливим є той фактор, що досягається, по-перше, найбільша концентрація біоенергетичного поля в середині піраміди, по-друге, отримано найбільш близький та безпечний контакт людини з бджолами, враховуючи те, що біополе цих комах працює на відстані до 40 см, по-третє, людина, лежачи на вуликах, повністю розслабляється, навіть часто під час сеансу засинає", – розповів апітерапевт.