МоваЯзык

/ Кардіологія

Є у всіх хворих: лікарі Італії виявили головний провісник інфаркту

У людей, яким найближчим часом загрожує інфаркт міокарда, є особливий генетичний маркер у крові.

До такого висновку прийшли вчені з італійського університету та поліклініки Tor Vergata. Їх пілотне дослідження дозволило виявити людей із високим ризиком серцевого нападу на ранній стадії і вжити термінових заходів для їх порятунку, передає repubblica.it.

Медики розповіли, що головною їхньою метою було зрозуміти, чому майже всі гострі коронарні синдроми мають основне захворювання коронарної артерії, і його причиною є поєднання способу життя і спадковості.

В Італії виявили головний провісник інфаркту

В Італії виявили головний провісник інфаркту. Джерело: Cosmopolitan

Cosmopolitan

У науковому експерименті взяли участь дві групи пацієнтів – зі стабільною ішемічною хворобою серця (без інфаркту) і нестабільною хворобою коронарної артерії (або інфарктом).

Лікарі виявили, що молекулярні варіанти, які функціонують як біомаркери, дозволяють визначити, хто може зіткнутися з гострим захворюванням у короткі терміни.

"Це не перший біомаркер інфаркту, ідентифікований досі, але це найважливіший. Насправді, він дозволяє виявити в групі осіб, що піддаються ризику, тих, хто піддається високому ризику, і хто потребує терапевтичних втручань і негайних оцінок. Тому він відкриває двері для персоналізованої або точної медицини", – поділився директор лабораторії і ректор університету Джузеппе Новеллі.

"Наявність цієї інформації може бути корисною як прогностичний тест гострого інфаркту у пацієнтів, які потрапляють у відділення невідкладної допомоги", – додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені прийшли до висновку, що щоденне вживання сиру знижує ризик серцевого нападу та інфаркту на 14%.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Місце
0
Коментарі
1
0
Смішно
11
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини