МоваЯзык

/ Кардіологія

Вчені назвали простий спосіб зберегти серце здоровим

Зберегти серце здоровим в будь-якому віці допоможе ряд простих правил. Так людям радять відмовитися від сидячого способу життя і стежити за своєю вагою.

До такого висновку прийшли фахівці Британського фонду серця (BHF) після проведення відповідних досліджень. Про це повідомляє Telegraph.

Крім того, знизити ризик смертності від серцево-судинних захворювань можна, проходячи постійні огляди у лікаря. Звернути увагу потрібно на вагу, артеріальний тиск, рівень холестерину, цукор, а також стан нирок і печінки.

Незалежно від віку для захисту серця слід відмовитися від куріння і в ідеалі виключити вживання спиртного.

"Алкоголь в помірних кількостях розріджує кров, і саме з цим пов'язують його кардіозахисною здатність. Однак спиртне не захищає серце в тому сенсі, в якому це роблять фізичні вправи, тому ми не можемо рекомендувати випивати навіть час від часу", - повідомляють в BHF.

Що стосується харчування, вчені радять віддавати переваги фруктам, овочам і бобовим, а також нежирній птиці та рибі. Допоможуть зберегти здоров'я і регулярні заняття спортом.

Це можуть бути як тренування в залі по 150 хвилин на тиждень, так і пробіжки, заміські прогулянки, плавання.

Ілюстрація

Ілюстрація

"Крім того, ми давно знаємо, що самотність є однією з головних причин смерті людей похилого віку. Тепер це стало властиво і молодим людям. Одне серйозне дослідження, проведене за участю пацієнтів з серцевим нападом, показало, що дуже важливим фактором виживання, поряд з припиненням куріння, є спілкування і наявність друзів", - відзначили в Оксфордському університеті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені заявили, щоб захистити серце від артеріальної гіпертензії та інших захворювань, потрібно уникати пасивного куріння.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
15
Цікаво
1
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини