Чому бідні? Історія лікування українки в лікарні розбурхала мережу

34,0 т.
Чому бідні? Історія лікування українки в лікарні розбурхала мережу

Жінка 70 років потрапила в одну з київських лікарень з ішемічним інсультом і витратила майже 4000 грн на 5 днів лікування, але потім з'ясувалося, що аналізи стали ще гіршими.

Про це у своєму Facebook заявив сімейний лікар Євген Гончар.

За його резюме, жінку лікували різними нейропротекторами, ефективність яких не визнається міжнародними протоколами.

"Відсутній аспірин (згідно з протоколом, повинен був бути). Антикоагулянт призначений у перший день (небезпечно) - треба з третього дня. Призначено антибіотик (відсутній у рекомендаціях). Купа всього іншого...", - написав лікар.

Відео дня

Читайте: Як врятувати людину під час інсульту: несподіваний лайфхак від китайського лікаря

"Лікування інсультів, - підкреслює він, - це міф".

"Це повідомлення ніяк не допоможе вам, тому що коли у близьких інсульт, то ви все одно витратите останні гроші на ці фуфлопротектори. Бо "а раптом допоможе і стане краще?" Цій пацієнтці ще не купили Церегін (гідролізат головного мозку великої рогатої худоби та свиней) за 900 грн, бо не вистачило коштів", - іронізує Гончар.

Гроші були витрачені фактично даремно, каже він.

"Можна було найняти людину, яка б доглядала за цією хворий або оплатила реабілітацію, що було б значно краще. Найжахливіше, що держава з 2019-2020 року буде оплачувати лікування хворих з інсультом відповідно до гарантованого пакету медичних послуг, але такі "лікарі" будуть говорити, що "Держава/Супрун погані, тому фуфлопротектори не хоче оплачувати!" - додав лікар.

Чому бідні? Історія лікування українки в лікарні розбурхала мережу
Чому бідні? Історія лікування українки в лікарні розбурхала мережу

"Незабутні відчуття, коли ти місяць лікувався в держлікарні, вбахав купу грошей і сил, а зараз з'ясував, що тебе лікували неправильно і що аналізи стали ще гіршими. Це я про себе й історії цієї осені. А хтось з інсультом переживає таку ж хрень", - пише у своєму Facebook журналіст Олена Шкарпова.

Чому бідні? Історія лікування українки в лікарні розбурхала мережу

Як повідомляв "Обозреватель", згідно з реформою Кабмін раз на рік буде визначати гарантований пакет медичних послуг.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки