Чому не варто викидати кісточки з грейпфруту: дієтологиня розкрила секрет
Кісточки знайомого всім грейпфрута мають значний цілющий потенціал про існування якого мало хто здогадується. А комбінація у вигляді екстракту кісточок та олією герані здатна вбити MRSA (золотистий стафілокок), відомий як супервірус.
Як розповіла Turkiyegazetesi з посиланням на дієтологиню Мерве Сір, речовини, що містяться в серцевині грейпфруту, смертельно небезпечні для шкідливих бактерій, вірусів та грибків. Як вважає експертка, враховуючи користь і силу кісточок фрукта, його можна вважати натуральним антибіотиком.
Говорячи про користь від поїдання кісточок у сирому чи переробленому вигляді, Сір зазначила, що ті можуть впоратися не з однією недугою.
Зокрема, комбінація у вигляді екстракту кісточок грейпфрута та олії герані забезпечує кращу антибактеріальну дію проти золотистого стафілококу, що викликає складно виліковні захворювання у людей, такі як сепсис, пневмонії і відомого, як супервірус.
Вони ж, як запевняє дієтологиня, запобігають запальним процесам у тканині підшлункової залози. Ще позитивно впливають на артеріальний тиск, нормалізуючи його. Також вони знижують рівень шкідливого холестерину в крові та тригліцеридів.
Як зазначила Сір, причина такого великого лікувального ефекту від кісточок грейпфуруту полягає в тому, що вони містять флавоноїди, які є антиоксидантною речовиною.
Грейпфрут – вічнозелена цитрусова рослина, отримана у XVIII ст. шляхом схрещування помело та апельсина.
Як повідомляв OBOZREVATEL, експерти виділили сім основних корисних властивостей грейпфруту.