МоваЯзык

/ Косметологія

"Найщасливіша в світі": дівчина з половиною обличчя показала нові фото

Дівчина зі Словаччини 30-річна Іванка Данісова живе з половиною обличчя. Однак після чотирьох інноваційних операцій у США її зовнішність може кардинально змінитися.

Про це пише Daily Mail.

Дівчина народилася з синдромом Гольденхара, який викликав недорозвиненість черепних кісток на правій стороні її обличчя.

Завдяки операції, яку провів професор Рассел Рід і його колеги, перебудували праву сторону її обличчя, і тепер у неї з'явилася черепно-лицьова кістка.

"Я найщасливіша людина в світі, тому що в моєму житті пройшла ще одна важлива черепно-лицьова операція. Це те, що ви не можете описати словами, оскільки це найпрекрасніше почуття в світі, коли моя надія жити життям, як здорова людина, є реальністю", - сказала вона.

Хірурги в Чиказькому університеті створили кістку для створення шарнірного суглоба, який з'єднує кістки разом.

Команда, очолювана професором Расселом Рідом, також наповнила тканину, щоб надати їй більш природний вигляд.

Очікується, що операція може бути завершена цього літа

Синдром Гольденхара, вражає одну дитину з 25 000 дітей при народженні, він змінює одну або обидві сторони обличчя, причому аномалії з'являються в основному навколо вух, очей і хребта в різному ступені.

Стан також впливає на деякі внутрішні органи, це призводить до важких захворювань серця, нирок, легенів і онкологічних захворювань.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше дівчина з синдромом котячого ока підкорила світ моди.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини