Доведена небезпека здорового харчування для людства

38,6 т.
Доведена небезпека здорового харчування для людства

Канадські вчені заявили, що рекомендації міністерства сільського господарства США щодо вживання низькокалорійної їжі з невеликим вмістом насичених жирів, нездійсненні для всього людства.

Причиною дослідники називають гостру нестачу родючих земель. На їхню думку, глобальний перехід на здорове харчування викличе продовольчу кризу, пише PLOS One.

Вчені відзначили, щоб виконати рекомендації міністерства треба додатковий мільярд гектарів оброблюваної землі, що можна порівняти з площею Канади.

Крім того, виходячи з нинішніх сільськогосподарських практик, країни східної півкулі значно збільшать площу використовуваних земель, тоді як для західних країн і Океанії відмова від м'яса і перехід до зернового раціону дозволила би заощадити на вже існуючих сільськогосподарських угіддях.

Відео дня

На думку дослідників, рекомендації повинні враховувати не тільки вплив на організм здорової їжі, але також культурні та економічні особливості різних країн.

Також потрібно вжити заходів, спрямованих на запобігання майбутнього глобального дефіциту землі і вологи, наприклад, розвиток посухостійких культур і більш ефективний розподіл води між регіонами.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв про топ-8 продуктів-"вбивць".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки