МоваЯзык

/ Здорове харчування

"L-carnitine smart" - ефективний жиросжигатель!

L-карнітин сприяє жиросжиганию, підвищенню витривалості, має анаболічну дію, стимулює регенерацію тканин. Допомагає як позбутися від зайвих жирових відкладень, так і сприяє набору м'язової маси завдяки його участі в обміні фосфоліпідів.

L-карнітин також важливий в тих випадках, коли необхідно підвищити загальну і спеціальну витривалість в аеробних видах спорту. Карнітин сприяє зниженню рівня холестерину в крові, підвищений ризик якого збільшує ризик виникнення інсультів та інфарктів.

Для досягнення максимального ефекту карнітин повинен застосовуватися поряд з добре збалансованою дієтою і тренувальною програмою

Прийом карнітину може сприяти:

  • зниженню жирової маси тіла - розвитку рельєфу м'язів і схудненню;

  • підвищенню витривалості і швидкості відновлення - за рахунок поліпшення енергообміну;

  • збільшення маси м'язів.

"L-Сarnitine smart" сприяє перетворенню жирних кислот в енергію при аеробних навантаженнях. Допомагає підвищити витривалість, має анаболічну дію, стимулює регенерацію тканин.

Вироблено з оригінальної швейцарської субстанції Carnipure®

"L-Carnitine Smart" виготовлений з оригінальної швейцарської субстанції Carnipure®.

Carnipure® - це високоякісний L-карнітин, вироблений швейцарською компанією Lonza. Логотип Carnipure® на упаковці продуктів спортивного харчування вказує споживачеві на те, що дані продукти містять L-карнітин найвищої якості, в основі виробництва якого лежать надійні і наукові данні, що постійно оновлюються.

Інноваційна форма - жувальна гумка!

Крім найвищий стандартів, "L-Carnitine Smart" має ще одну вагому перевагу - зручність прийому. Добавка випускається в трьох формах:

  • таблетки №60 по 250 мг L-карнітину;

  • жувальні таблетки №16 по 250 мг і 1000 мг L-карнітину ;

  • жувальна гумка №16 по 750 мг L-карнітину L-тартрату.

Так форма таблеток найбільш зручна для прийому і транспортування. Ананасовий смак жувальних таблеток забезпечить максимальне задоволення від використання. А "L-Carnitine smart" в формі жувальної гумки зовсім унікальний продукт, який не має аналогів на ринку.

Крім того, незважаючи на відмінний смак, всі продукти SmartPit, зокрема "L-Carnitine smart", не містять цукру.

Прийом карнітину допоможе вам краще виглядати незалежно від ваших цілей, так як він покращує процес і спалювання жирів, і набору м'язів.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини