Шкідливіше за горілку: названо найнебезпечніший алкогольний напій

201,0 т.
Шкідливіше за горілку: названо найнебезпечніший алкогольний напій

Слабоалкогольні напої гірше впливають на організм, ніж сама міцна горілка.

Про це заявив кандидат медичних наук Анатолій Печінка, передає "Сегодня".

"У слабоалкогольних напоях міститься велика кількість цукру, присутні ароматизатори, харчові синтетичні барвники, стабілізатори смаку, нерідко там можна виявити ще й сурогати алкоголю. Подібна гримуча суміш повільно, але впевнено отруює печінку, яка змушена розщеплювати алкоголь і виводити його з організму", - сказав він.

Крім того, найбільш небезпечними для організму напоями є енергетики, в яких міститься дуже багато кофеїну.

Відео дня

За словами лікаря, ці напої покращують короткочасну працездатність, але призводять до виснаження енергетичних запасів в клітинах органів і тканин. Енергетики стимулюють активність нервової системи і дратують органи травлення.

"Як правило, люди, які захоплюються енергетиками, мають серйозні проблеми не тільки з печінкою, а й з травною системою, серцем і психікою", - зазначив Печінка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, британські вчені з'ясували, що невеликі порції алкоголю допомагають знизити ризик ранньої смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки