Госпіталізують десятками: лікарі забили на сполох через спалах вірусу в Україні

14,2 т.
Госпіталізують десятками: лікарі забили на сполох через спалах вірусу в Україні

Щодня у Львівську обласну клінічну лікарню потрапляє до 30 осіб із кором.

Про це повідомила головний експерт департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації із епідеміології Наталія Тімко, передає "Гал-інфо". При цьому за останній тиждень лікарі зафіксували приблизно 500 випадків.

"Щодоби у Львівську обласну клінічну лікарню госпіталізується 25-30 осіб із цією хворобою. Зараз кожен повинен прийняти рішення, чи планує захворіти на кір у найближчому майбутньому", — зауважила Тімко.

Відео дня

У той же час директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак зазначила, що область більше, ніж на 100% забезпечена ліками.

"Ми маємо 40 тис. доз вакцини, тому її зможуть отримати всі без жодних проблем. Увесь цивілізований світ довів, що вакцина — єдиний дієвий спосіб захиститися від хвороби", — зазначила вона.

На кір у Львівській області захворіли 68% невакцинованих людей, 11% інфікованих — ті, хто зробили тільки одну вакцину.

Госпіталізують десятками: лікарі забили на сполох через спалах вірусу в Україні

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні значно зросла кількість пацієнтів, які захворіли на кір протягом останнього тижня.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я. Так, за оперативними даними Центру громадського здоров'я, за тиждень на кір захворіло 1 682 особи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки