На Україну чекає хвиля метеоударів: що буде і як врятуватися

227,1 т.
На Україну чекає хвиля метеоударів: що буде і як врятуватися

У жовтні на Землю чекає чотири магнітні бурі — 7 і 8, а також 10 і 19 числа. Вважається, що під час магнітних бур в організмі людини стимулюється вироблення кортизолу — гормону стресу, і зменшується кількість мелатоніну — основного гормону, який регулює біоритм людини.

У цей час у метеочутливих людей з'являється неспокій, безсоння, тривожність і апатія, порушуються біоритми, що згодом може стати причиною порушення гормонального фону.

Також люди скаржаться на головні болі й запаморочення, тахікардію і загальну слабкість. Це може бути спровоковано виробленням адреналіну у великих кількостях під час магнітних бур, а також згущенням крові.

Магнітні бурі небезпечні для пацієнтів, які страждають серцево-судинними захворюваннями. У зоні ризику люди, які вже перенесли інфаркти, інсульти або гіпертонічний криз.

Відео дня

Уберегтися від впливу магнітних бур можна, відмовившись від перельотів, обмеживши фізичні навантаження не переїдаючи. Також краще не їсти багато солодкого та не пити алкоголю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше були названі критичні дати, коли в Україні очікуються магнітні бурі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки