Не сантехніки: озвучені найбільш питущі професії

15,7 т.
Не сантехніки: озвучені найбільш питущі професії

Вчені встановили, що на те, як часто людина вживає алкоголь, впливає його професія.

Зокрема, фахівці з високим доходом з більшою ймовірністю вживають спиртне частіше в порівнянні з людьми з середнім доходом, повідомляє The Guardian.

Відомо, що число вживають спиртне неухильно зростає з підвищенням соціально-економічного статусу. Найменше людей, що випивали на тижні перед опитуванням, - 51% - виявилося серед тих, хто займається фізичною або простою працею, в тому числі чорноробів, працівників реєстратур або соцпрацівників. Серед управлінського персоналу або висококваліфікованих фахівців ця цифра досягає 70%.

Відео дня

Так, у вживанні алкоголю зізналися 46,5% з тих, хто отримує менше 11 тисяч євро в рік. Серед тих, хто заробляє 22-34 тисячі євро, таких виявилося вже 60%. У той же час люди, чий щорічний прибуток перевищує 45 тисяч євро, люблять пити вино, пиво або віскі, і цілком можуть собі це дозволити. Серед них більше 80% розповіли, що випивали на тижні перед опитуванням.

Раніше "МедОбоз" розповідав, як швидко протверезіти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки