Лікар назвала несподівану небезпеку мігрені для людини

20,0 т.
Лікар назвала несподівану небезпеку мігрені для людини

Незважаючи на те, що в світі є ліки для зняття приступів мігрені, їх використання може перетворити захворювання на хронічне.

Про це ObozTV розповіла лікар-невропатолог Тетяна Майкова. За її словами, приймати подібні препарати не можна частіше ніж чотири рази на місяць.

"Самі по собі препарати - будь-які болезаспокійливі або спеціальні ліки для зняття мігрені... при їх частому вживанні приступи частішають настільки, що мігрень перетворюється на хронічну", - пояснила Майкова.

Читайте: Від чого буває мігрень: медики назвали нову причину

Вона уточнила: проблема в тому, що мігрень - це "віртуальне" захворювання, при якому немає анатомічних порушень в тканинах, вся проблема полягає в неправильно працюючих больових рецепторах.

"Тканини здорові, але больові рецептори, які захищають наш мозок від пошкоджень, сигналять, що є біль. Тобто, для життя це захворювання безпечно", - доповнила лікар.

Майкова додала, що зараз дослідження мігрені у всьому світі є галуззю неврології, що найбільше розвивається і активно фінансується. Якщо раніше вивчали самі напади мігрені, то зараз вивчають вже період між ними, який, на думку лікаря, виявився набагато цікавіше, ніж напади.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Америці з'явилося революційне ліки від мігрені.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.