Знайдено "російський слід": в Україні заборонили популярну вакцину від небезпечних хвороб

23,9 т.
Знайдено 'російський слід': в Україні заборонили популярну вакцину від небезпечних хвороб

В Україні заборонили вакцину "Пентаксим" через порушення вимог законодавства.

Зазначається, що під заборону Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками потрапив лікарський засіб виробництва "Санофі Пастер С.А." .

Постійна заборона введена через маркування іноземною мовою (російська), що порушує вимоги законодавства України.

Під тимчасову заборону також потрапила вода для ін'єкцій, серія №81009003, розчинник для парентерального застосування по 2 мл в ампулі; по 10 або 100 ампул в пачці; по 5 мл в ампулі; по 10 або 100 ампул в пачці; по 2 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері, по 2 блістери в пачці; по 5 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері, по 2 блістери Приватного акціонерного товариства "Лекхім - Харків", Україна. Тимчасова заборона введена через непередбачену побічну реакцію при застосуванні.

Відео дня

Як відомо, "Пентаксим" - це комбінована вакцина для профілактики 5 найбільш небезпечних дитячих захворювань. У неї входять вакцини дифтерії та правця адсорбована, коклюшу ацелюлярна, поліомієліту інактивована, інфекції, спричиненої Haemophilus influenzae тип b кон'юговані.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо про дефіцит вакцин від найнебезпечніших хвороб в Україні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки