Вакцинація від грипу в розпалі: де купити вакцину, і хто прищеплюється за півціни

10,1 т.
Вакцинація від грипу в розпалі: де купити вакцину, і хто прищеплюється за півціни

Українцям пропонують тривалентну "Джісі Флю" з Південної Кореї і чотиривалентну "Ваксигрип Тетра" з Франції. Ціни в аптеках на вакцини складають в середньому від 260 до 350 гривень. "Джісі флю" може бути використана для невеликих колективів: 10 доз вакцини обійдуться трохи дешевше, ніж поштучно.

Так, тривалентна вакцина, яка захищає від трьох вірусів грипу допоможе протидіяти штамам А (H1N1) pdm09 і А (H3N2), а також одному штаму вірусу грипу B. Чотиривалентні вакцини з Франції попереджають чотири види вірусу: А (H1N1)pdm09 і А ( H3N2) і два штами вірусa грипу B.

Вакцинація від грипу в розпалі: де купити вакцину, і хто прищеплюється за півціни

Відео дня

Зробити щеплення пропонують також в приватних клініках. Вся процедура, разом з вакциною та оглядом, буде коштувати від 400 до 700 гривень. При колективній вакцинації можуть зробити знижку, повідомляє grippua.com.ua

А ось жителі Вінниці можуть зробити щеплення за півціни в рамках програми "Стоп-грип", яка вже четвертий рік діє в місті. Вона передбачає безкоштовну вакцинацію дітей з інвалідністю та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі інші жителі можуть придбати вакцину з 50% знижкою. Всім, хтось хоче вакцинуватися зі знижкою необхідно звернутися в Центри первинної медико-санітарної допомоги, взяти рецепт, з яким і відправитися в аптеку.

Від грипу потрібно вакцинуватися щороку за відсутності протипоказань. Вакцинуватися можна протягом всього епідсезону - з осені й до весни. Але, потрібно пам'ятати, що навіть вакцини не захищають від всіх типів вірусів, а імунітет, який вони створюють, не є довготривалим. Експерти також радять користуватися перевіреними противірусними засобами для профілактики і лікування грипу та ГРВІ.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки