У мережі обурюються: вагітна китаянка наклала на себе руки, бо її родина не погодилася на кесарів

20,0 т.
У мережі обурюються: вагітна китаянка наклала на себе руки, бо її родина не погодилася на кесарів

Китайські користувачі соцмереж обурені жахливою історією, коли вагітна китаянка вчинила самогубство, через те, що її родина не дозволила лікарям зробити їй кесарів розтин.

26-річна породілля вистрибнула з лікарняного вікна, повідомляє Бі-Бі-Сі.

За словами доктора, дівчина двічі виходила з палати і говорила зі своєю сім'єю, щоб ті дозволили їй зробити кесарів. Але вони залишилися непохитні.

Втім, її чоловік все заперечує і каже, що вони не відмовлялися від операції.

У повідомленні лікарні відзначається, що жінка була на 41 тижні вагітності і плід був занадто великим. Вони припустили, що природні пологи були б занадто ризикованими.

Відео дня

У китайському законодавстві передбачається, що медичний персонал повинен отримати дозвіл від членів сім'ї до проведення серйозних хірургічних процедур.

Користувачі соцмереж були обурені таким рішенням і дивувалися, чому жінці не дали прийняти рішення самостійно.

Один із користувачів, чий коментар набрав більше 10 тис. лайків, пише: "Вагітна жінка знає свою власну ситуацію, чому її згоди недостатньо".

Інший користувач зазначає, що її сім'ю варто розглядати як справжніх вбивць.

"Чудово, що китайські пацієнти не мають права приймати власні рішення", - додає ще один.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", невиліковна мама відмовилася від хімії і народила дитину на 6-му місяці.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки