МоваЯзык

/ Косметологія

Лікар розповіла, чи допомагає колаген зберегти молодість

Зберегти молодість якнайдовше - мрія не тільки жінок, а й чоловіків. І в гонитві за цією мрією багато хто йде на всі доступні способи.

Одним з методів боротьби зі старістю є прийом препаратів колагену. Американський косметолог Мелінда Мора також зважилася на цей захід і підтвердила позитивний результат, повідомляє WebMD. Медик запевняє, що через пару місяців у неї зміцнилися нігті, покращився стан волосся, шкіра стала більш пружною і суттєво зменшився дискомфорт в суглобах.

Вчені неодноразово проводили дослідження в області впливу препаратів колагену на організм, і результати були на користь таких методів.

Як відомо, колаген є важливою складовою нашого організму. Він сприяє підтримці тонусу шкіри, а також збереженню здоров'я і відновленню сухожиль, кісток і суглобів.

З віком організм швидше витрачає колаген, при цьому його природнє вироблення згасає. Тому надходження цієї речовини ззовні дійсно позитивно впливає на стан організму.

В одному досліджень, в якому брали участь 69 жінок у віці від 35 до 55 років, було встановлено, що ті, хто приймав 2,5 або 5 г колагену в день протягом 8 тижнів, відзначили значне поліпшення еластичності шкіри в порівнянні з тими, хто препарат не приймав.

Друге дослідження показало, що у жінок, які приймали 1 грам колагенових добавок в день протягом 12 тижнів, на 76% зменшилася сухість шкіри, на 12% зменшилися видимі зморшки, а також покращився кровообіг в шкірі.

Лікарі при цьому підкреслюють, що важливо правильно вибрати харчову добавку або препарат. Так, медики рекомендують уникати тих, що поєднують в собі колаген з пробіотиками, клітковиною або іншими добавками. Адже додаткові речовини можуть впливати на засвоєння колагену або зовсім видозмінювати його.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, що українські вчені винайшли еліксир молодості.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини