День народження та характер дитини: астрологи розповіли про взаємозв'язок

40,6 т.
День народження та характер дитини: астрологи розповіли про взаємозв'язок

Характер людини залежить від багатьох факторів - тут має значення і знак Зодіаку, і спадковість, і виховання. Однак, на думку астрологів, одна з вплив має і день тижня, в який народився малюк.

Про це пише kp.ua.

Понеділок

У дитини, яка народилася в перший день тижня, небесним покровителем виступає Місяць.

"Діти понеділка" виростають щасливими і досить обдарованими людьми. Вони вміють заробляти, але не схильні накопичувати гроші. Красиво витрачати немалі суми - це про них. Ці люди дуже товариські, люблять подорожі та веселі компанії. А ще у них загострене почуття справедливості - тому, втративши довіру такої людини, повернути його буде непросто.

Відео дня

Вівторок

Небесним покровителем у них виступає Марс.

Основними якостями людини, яка народилася у вівторок, астрологи називають гострий розум і відповідальність. Вони завжди доводять до кінця розпочату справу і не дозволять собі прийти в школу з невиконаним домашнім завданням. Якщо дитина, народжена в другий день тижня, поставила перед собою мету - вона зробить все можливе і неможливе, щоб досягти її.

Середа

Небесний покровитель у цих людей - Меркурій.

Діти, народжені в середу, виростають яскравими та харизматичними особистостями. Найчастіше їх професія пов'язана з творчістю, але крім того, вони обожнюють активний відпочинок і різного роду експерименти.

Четвер

Їх небесним покровителем є Юпітер.

Діти, народжені в четвер, з самого дитинства виявляють лідерські якості. Але ось чого їм не вистачає, так це терпіння. Якщо у них щось не виходить - вони готові закинути розпочату справу і взятися за що-небудь інше. Крім того, люди, які з'явилися на світ у четвер, дуже добрі та чуйні - обожнюють допомагати іншим, особливо їх турбує доля покинутих тварин.

П'ятниця

Небесним покровителем виступає Венера.

З дітей, які з'явилися на світ в п'ятницю, часто виростають справжні цінителі прекрасного. Для них важлива досконалість у всьому. І професію вони вибирають пов'язану з красою та творчістю. З них можуть вийде хороші дизайнери, перукарі, художники.

Субота

Небесний покровитель народжених у суботу - Сатурн.

Люди, народжені в суботу, відрізняються зосередженістю на поставлених цілях. Вони готові важко трудитися, щоб домогтися успіху, прекрасно розуміючи, що просто так нічого в цьому житті не дається. Але варто відзначити, що з ними досить важко домовитися - адже вони завжди точно знають, чого хочуть, і рідко погоджуються на компромісні рішення.

Неділя

Їх небесний покровитель - це Сонце.

З таким покровителем важко бути похмурою особистістю, тому - це точно не про дітей, які народилися в неділю. Вони буквально заряджають усіх щастям і позитивом. Варто їм з'явиться в будь-якої компанії - відразу стає весело та легко. А ще вони дуже щедрі та обожнюють робити подарунки своїх рідних і близьких людей.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", астролог розповів, як варто назвати дитину-Рибу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки