МоваЯзык

/ mamaclub

"Здається, що дочку вбили": згвалтована 10-річна дівчинка змушена народити

У центрі уваги індійських ЗМІ опинилась історія 10-річної дівчинки, яка завагітніла в результаті згвалтування і якій заборонили робити аборт.

Як повідомляє Бі-Бі-Сі, дівчинку неодноразово ґвалтував її родич, який зараз чекає суду в тюрмі.

28 липня Верховний суд Індії відхилив лікарське клопотання про аборт. Дівчинка перебуває на 32-му тижні вагітності, і лікарі вважають, що переривання вагітності на цьому терміні буде "занадто ризикованим" для здоров'я дівчинки. Вони також сказали, що плід розвивається добре.

Закони Індії не дозволяють робити аборт після 20 тижнів вагітності - якщо тільки лікарі не доведуть, що життя вагітної під загрозою. Сім'ю дівчинки рішення суду приголомшило.

В останні час в суди періодично надходять клопотання від жертв зґвалтувань про переривання вагітності після 20 тижнів. У переважній більшості випадків у маленьких дівчаток складно виявити вагітність, адже вони не усвідомлюють, що з ними відбувається.

Про вагітність цієї 10-річної дівчинки стало відомо три тижні тому. Вона поскаржилася на біль у нижній частині живота. Мати повела дівчинку до лікаря.

Хтось із тих, хто спілкувався з дівчинкою, сказав: "Вона дуже наївна і не усвідомлює, що з нею сталося".

Її батьки також пропустили перші ознаки вагітності, можливо тому, що вона "здорова повненька дитина". І вони навіть у найжахливіших кошмарах не могли уявити, що їхня дочка може завагітніти в 10 років.

Дівчинка досі не знає про свою вагітність. Їй сказали, що у неї в животі великий камінь і тому не здувається живіт.

Зараз вона харчується за особливим режимом - їсть яйця, молоко, фрукти, рибу і курку.

Дівчинка разом із сім'єю живе в маленькій однокімнатній квартирі. Її батько працює в уряді, а мати - гувернанткою. Поліцейська Пратібха Кумарі, яка розслідує справу зґвалтування, описала батьків як "дуже милу родину, настільки просту, що вони навіть не зрозуміли, що ця людина зробила з їхньою дитиною".

Батьки, зрозуміло, збентежені. "Її мати завжди плаче, коли говорить зі мною. Батько каже, що йому здається, що його дочку вбили".

Завдяки ЗМІ дівчинка отримує кращу медичну допомогу і має право вимагати грошову компенсацію від уряду.

Однак небажана публічність стала для сім'ї справжнім горем. Багато журналістів заходили в їхній будинок, коли батько був на роботі, і називали себе працівниками соціальних служб.

Дівчинку, яка стала жертвою зґвалтування, описували, як щасливого, часто усміхненою дитини. Вона сором'язлива і не дуже товариська. Її улюблені предмети в школі - математика та англійська. Вона любить малювати, і у неї це виходить досить непогано. Дівчинка любить курку, рибу і морозиво.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", в Індії народився хлопчик, "вагітний" своїм власним братом-близнюком.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини