МоваЯзык

/ mamaclub

Протефлазід допомагає лікарям та новонародженим дітям

109.8т
Читати матеріал російською

Асоціація неонатологів України інформує про позитивні результати використання противірусних вітчизняних препаратів для профілактики ГРВІ. Їх безкоштовно доставили для лікарів та новонароджених три тижні тому у зв’язку з загостренням епідситуації через грип та ГРВІ, зокрема, поширення коронавірусної інфекції.

"Завдяки препаратам "Протефлазід" та "Флавовір" колектив відділення неонатології ДУ "ІПАГ ім. академіка Лук’янової НАМН України": 85 лікарів та 35 новонароджених, протягом трьох тижнів використання не захворіли на ГРВІ", - йдеться у листі Президента Асоціації неонатологів України Тетяни Знаменської.

Враховуючи позитивні результати застосування препаратів, неонатологи звернулись до компанії-виробника "Екофарм" за додатковою партією гуманітарної допомоги у вигляді противірусних препаратів "Потефлазід" (для 85 лікарів) та "Флавовір" для новонароджених дітей, які знаходяться на лікуванні у згаданому відділенні неонатології.

Нагадаємо, "НВК Екофарм" заявила про можливість безкоштовно надати препарат "Протефлазід" у лікарні країни для профілактики та лікування коронавірусів (у дослідженні в лабораторії Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського, діюча речовина продемонструвала ймовірність ефективного пригнічення реплікації коронавірусів в культурах клітин).

Нагадаємо, що даний препарат за результатами досліджень був рекомендований Академією меднаук у якості можливого профілактичного та лікувального засобу при коронавірусній хворобі. Натомість останніми днями, у соцмережах та деяких ЗМІ щодо препарату та керівництва НАМНУ розгорнули кампанію дискредитації за активної участі колишньої очільниці МОЗ Уляни Супрун.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

1
Коментарі
2
2
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
3
Треш

Блоги медицини