Вчені довели небезпеку дитячих іграшок
Діти, у яких "занадто багато іграшок", більш схильні до синдрому дефіциту уваги, повідомляють дослідники з американського Університету Толідо.
Як пише "РІА Новини", результати спостережень фахівці опублікували в журналі Infant Behaviour and Development.
У дослідженні взяли участь 36 дітей віком до трьох років, яким запропонували пограти в кімнаті з чотирма або шістнадцятьма іграшками.
Проаналізувавши поведінку дітей, фахівці з'ясували, що ті, у кого було менше іграшок, виявилися більш креативними: з кожною з іграшок вони провели в два рази більше часу, придумуючи для них різні ролі.
Дослідники порекомендували батькам, вихователям дитячих садків та вчителям прибирати більшість іграшок з поля зору дітей і періодично чергувати їх, щоб розвинути у дитини уяву і здатність зосереджуватися.
Синдром дефіциту уваги - розлад розвитку, який з'являється у дитячому віці, що супроводжується гіперактивністю і падінням концентрації уваги. Цей розлад може залишитися і у дорослої людини, що призводить до погіршення сприйняття інформації і зниження інтелекту.
Як раніше повідомляв "МедОбоз", дитячі казки, такі як "Попелюшка" або "Красуня і чудовисько" несуть в собі руйнівні ідеології, принизливі сюжетні лінії і расову однорідність, які пропагують жіноненависні персонажі.