Видалили другий мозок: українські хірурги провели унікальну операцію з порятунку дитини

11,8 т.
Видалили другий мозок: українські хірурги провели унікальну операцію з порятунку дитини

Миколаївські медики провели унікальну операцію немовляті сироті.

Як повідомляє ТСН, через рідкісну, черепно-мозкову грижу на голові у дитини, мама малюка відмовилася від нього.

Мама хлопчика про патологію дізналася ще під час вагітності, але вирішила народжувати. Однак як тільки вона побачила малюка, то не захотіла забирати його додому. "Для неї це був значимий шок: вона не очікувала, що це буде настільки значимий порок розвитку", - говорить Наталія Мартьянова, завідувачка неонатального відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Відео дня

Медики вирішили, що будуть оперувати хлопчика, але пізніше виявили ще один сформований мозок у дитини.

У свою чергу, за словами Сергія Чернишова, нейрохірурга цієї ж лікарні, ця аномалія є дуже рідкісною. "Це було як третя півкуля. Незрозуміло було, як видалення мозку вплине на подальший розвиток дитини", - говорить він.

Хлопчик народився дуже слабким: він не міг самостійно дихати і важив лише трохи більше 2-х кілограм.

На сьогоднішній день дитина нормально розвивається. Лікарі готують документи, щоб передати його в будинок малятка. Мама з татом не поспішають забирати малюка, незважаючи на те, що знають про успішну операцію.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", рідкісні сіамські близнюки парапагі, у яких загальний тулуб і кінцівки, народилися в індійському штаті Амбайогай.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки