Чоловікам протипоказано: медики назвали продукти, небезпечні для репродуктивності

30,4 т.
Чоловікам протипоказано: медики назвали продукти, небезпечні для репродуктивності

Велика кількість фітоестрогенів (цю речовина вважають однією з причин безпліддя) значно погіршує якість чоловічої сперми і призводить до того, що шанси на зачаття у чоловіка значно падають.

Про це повідомили вчені з Дослідницького ради при університеті в Кембриджа, яких цитує "Сегодня".

Фітоестрогени містяться в розчинній каві, темному пиві, червоному вині, бразильських горіхах і квасолі. Є вони і в інших продуктах, але ці - найчастіше вживаються, а отже, і найнебезпечніші.

Також велика кількість фітоестрогенів міститься в сої, а нещодавнє дослідження іншої групи медиків показало, що часте вживання соєвих продуктів також знижує якість сперми.

Відео дня

"Дослідження властивостей фітоестрогенів дають дуже суперечливу картину, - сказано в звіті дослідників. - З одного боку, деякі дані показують, що ці речовини допомагають жінкам впоратися з наслідками менопаузи, запобігти деяким серцево-судинним захворюванням і навіть ракові. З іншого, є відомості про те, що фітоестрогени підвищують ризик захворювання на рак грудей у ​​жінок і безпліддя у чоловіків".

Як раніше повідомляв "Обозреватель", американські фахівці повідомили про поширення серед молодих людей еректильної дисфункції, пов'язаної з переглядом порно (PIED).

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки