Ризик раку: медики назвали тип чоловічого органу, що загрожує смертельними хворобами

21,2 т.
Ризик раку: медики назвали тип чоловічого органу, що загрожує смертельними хворобами

Згідно з даними нового дослідження, у чоловіків із зігнутим пенісом значно вищий ризик захворіти декількома видами раку.

Як повідомляє The Daily Mail, такий вид статевого органу збільшував шанси розвитку раку яєчок на 40%, раку шлунка на 29% і меланоми на 40%.

Дослідники з Техасу припускають, що ген, що викликає викривлення пеніса, також може мати зв'язок із розвитком пухлин.

Це відхилення називається хворобою Пейроні. За словами автора дослідження Олександра Пастушака, незважаючи на те, що відхилення має важливе значення у сексуальних і репродуктивних життєвих циклах цих пацієнтів, їхній зв'язок з іншими розладами передбачає, що цим чоловікам слід більше контролювати мимовільний розвиток хвороб на відміну від решти населення.

Відео дня

Дослідники провели подальший генетичний аналіз батька і сина, які страждають від Пейроні. Вони виявили, що у обох існує набір генів, відповідальних за схильність людей до урологічних раків.

Поки дослідники рекомендують чоловікам з таким відхиленням частіше стежити за здоров'ям. Що викликає саме викривлення чоловічого органу, поки невідомо.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", американські вчені з'ясували, що умови формування зародків залежать від віку майбутнього батька.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки