Вчені запропонували альтернативу антибіотикам

30,0 т.
Вчені запропонували альтернативу антибіотикам

Група вчених з Університету Іллінойсу в США (University of Illinois) вважає, що замість антибіотиків можуть використовуватися протипухлинні препарати, а також ліки, призначені для боротьби з паразитарними інфекціями.

Важливо не тільки те, що ці кошти допоможуть впоратися з бактеріальними інфекціями, але і те, що розвиток стійкості мікроорганізмів до цих препаратів буде ускладнений, - передає Health.mail.ru

Так, можливим є використання так званих розлучників, які застосовуються при боротьбі з паразитарними інфекціями. Виявилося, що деякі препарати цього типу також мають антибактеріальні властивості. Дослідники показали, що він успішно бореться з туберкульозом і золотистим стафілококом.

Відео дня

Ерік Олдфілд (Eric Oldfield) з Університету Іллінойсу пояснює, що зараз, коли з'явилися бактерії, стійкі абсолютно до всіх антибіотиків, пошук нових ефективних антибактеріальних ліків є особливо важливим завданням. Вони пропонують не тільки займатися розробкою і скрініга нових речовин, а й проаналізувати властивості вже використовуються ліків.

Як повідомляв "Обозреватель", медики розповіли, чому фруктоза небезпечна для мозку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки