Без паніки: медики розвінчали головний міф про грип
Британські вчені з Імперського коледжу Лондона заявили, що люди часто зловживають словом "грип", коли насправді ним не хворіють.
"Наступного разу, коли ви скажете, що знову захворіли на грип, не дивуйтеся, якщо ваш начальник не повірить вам", - зазначили лондонські медики, передає Оrthodox.
Їхня заява підкріплена результатами нещодавно проведеного дослідження, яке показало, що хворі часто вважають грипом простудні віруси, які, дійсно, можуть мати грипоподібні симптоми.
Читайте: Топ-10 жахливих паразитів, які мешкають у тілі людини
Однак грип - набагато серйозніше і небезпечне своїми наслідками для організму захворювання, і дорослі люди хворіють на грип досить рідко, - стверджують медики.
Взявши зразки крові у 151 людини, вчені протестували антитіла, які містяться в них, у співвідношенні до дев'яти штамів грипу, які були поширені в різні періоди протягом 30 років. За допомогою цих тестів фахівці могли оцінити, скільки разів піддослідні заражалися вірусом грипу.
У результаті дослідники дійшли до твердження, що найвразливішою до грипу аудиторією є (як неважко припустити) діти. Ступінь зараження вірусом у цій групі склав приблизно один раз на два роки, причому найбільш схильними до інфікування виявилися діти молодшого віку.
Читайте: В Індії страшна хвороба перетворила дитину в старого
Що стосується дорослих, то розрахунки медиків показали, що в середньому доросла людина хворіє на грип всього лише двічі за кожні десять років. При цьому вчені заявили: "Наше дослідження не виявило жодних доказів того, що чоловіки хворіють на грип частіше, ніж жінки".
Раніше "Обозреватель" повідомляв, що медики назвали хвороби, у яких немає симптомів.