Марихуана стане офіційними ліками в Колумбії

4,9 т.
Марихуана стане офіційними ліками в Колумбії

Марихуана стане офіційними ліками в Колумбії. Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос підписав указ про легалізацію наркотиків у терапевтичних цілях.

За словами глави держави, таке рішення допоможе колумбійській медицині ефективніше боротися з різними захворюваннями, - повідомляє Robinzon.tv.

Як запевнив глава держави, рішення влади про легалізацію марихуани не суперечить міжнародним зобов'язанням із контролю за обігом наркотиків, які раніше взяла на себе Колумбія.

Колумбія останньою в Латинській Америці ухвалила рішення про легалізацію марихуани. Влада Мексики раніше дозволила використання малих доз марихуани в рекреаційних цілях.

Відео дня

В Уругваї передбачено отримання ліцензії для комерційного виробництва марихуани. Уругвай легалізував виробництво і продаж марихуани два роки тому.

Як повідомляв "Обозреватель", експерти заявили, що личинки стануть найкращими ліками проти хронічних ран.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки