МоваЯзык

/ Новини медицини

Пити чи не пити: медики не зважилися заборонити алкоголь вагітним

Британські медики до кінця не впевнені, чи варто забороняти вживання спиртних напоїв вагітним жінкам.

Так лікарі Мері Матер і Кейт Уайлд заявили, що алкоголь шкідливий для дитини, а також не є необхідним для здоров'я або благополуччя майбутньої матері. Вони наполягають на тому, що під час вагітності необхідно повністю відмовитися від алкоголю, - передає Медпортал.

Вживання спиртного не кращим чином позначається на стані здоров'я дитини - немовлята страждають від фетального алкогольного синдрому, розумової відсталості, аномалій поведінки та розвитку, їх вага при народженні виявляється нижче норми.

"Вагітним жінкам необхідно знати, що існування безпечного порогового рівня вживання алкоголю не підтверджено", - продовжують експерти. Вони відзначають, що відсутність ясних і чітких вказівок, що стосуються прийому спиртних напоїв у період вагітності, встановити неможливо.

У той же час, Патрік О'Брайен з Університетського коледжу Лондона дотримується іншої точки зору. Він згоден з тим, що вказівки для жінок суперечливі, докази повинні бути представлені в ясній і однозначній формі. Однак, поки чітких вказівок ще немає, фахівці не мають права радити вагітним жінкам відмовитися від алкоголю. Медичні працівники повинні роз'яснювати пацієнткам наявну інформацію і допомогти їм зробити вибір самостійно.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що гінекологи розповіли на якому боці потрібно спати вагітним жінкам.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини