Яскраві і заразливі посмішки зв'язали з інстинктами людини

1,7 т.
Яскраві і заразливі посмішки зв'язали з інстинктами людини

Американські психологи визначили, що людина копіюючи оточуючих її людей, інстинктивно "підлаштовує" вираз обличчя. Саме так люди визначають емоційний стан близьких, проявляють співчуття або навпаки радіють разом з ними.

Як вважають вчені, у компанії у відповідь на сумне обличчя одного з друзів навколишні постараються зобразити печаль, щоб краще зрозуміти почуття засмученого приятеля. Таке підлаштовування у вигляді сумного виразу обличчя воскресить в пам'яті людей ситуації, коли вони з якоїсь причини засмучувалися, передає "Вокруг света".

Правильна робота цього механізму дуже важлива, оскільки емоції, які відчувають оточуючі можуть бути різними. Так, визначивши, що саме відчуває людина, яка перебуває поруч, потрібно швидко ухвалити рішення, підійти до неї або, навпаки, уникнути контакту.

Відео дня

"Ваша відповідь емоційна реакція, також відображується в міміці, змінює і ваше сприйняття особи іншої людини, що дає можливість отримати більше інформації про її стан", - додали психологи.

Як повідомляв "Обозреватель", психологи розповіли, як легко позбутися стресу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки