Божевільна трансформація: дівчина, яка страждає від облисіння, відростила шикарну шевелюру

37,8 т.
Божевільна трансформація: дівчина, яка страждає від облисіння, відростила шикарну шевелюру

23-річна Анастасія Сидорова є володаркою прекрасної рудої шевелюри.

Але, як повідомляє The Daily Mail, так було не завжди. Раніше дівчина страждала від виснажливої ​​алопеції (облисіння - Авт.). Але вона настільки змогла відновити своє волосся, що на сьогоднішній день є обличчям відомої торгової марки з виробництва шампуню.

В одному зі своїх постів у соціальній мережі Instagram, вона написала: "Сьогодні я вперше виміряла довжину волосся. Довжина волосся становить 106 см".

Читайте: Вчені назвали дивовижний і простий спосіб відростити шевелюру

"Рапунцель" зізналася, що в підлітковому віці їй поставили діагноз андрогенетична алопеція - стан, який призводить до випадіння волосся, залишаючи величезні лисини, а в деяких випадках веде до повного облисіння. Невідомо, що викликає алопецію, але вважається, що вона пов'язана зі стресом.

Стабільно втрачаючи впевненість, Анастасія вирушила до трихолога, щоб подивитися, що можна зробити. На щастя, тривале лікування і турбота спрацювали.

Вона каже, що вона ніколи не витягує волосся, дозволяючи їм висохнути на 60%, перш ніж використовувати фен. Шампунь, який вона використовує, містить сульфати, і після кожного миття вона робить кератинову маску. Вона також приймає омега-3 і вітамін D.

"Перш ніж ви вирішите, який шампунь вам підходить, вам потрібно визначити свій тип волосся. Неправильно підібраний шампунь може сильно нашкодити йому. Наприклад, якщо у вас сухе волосся, а ви користуєтеся шампунем для жирного волосся, ви змиєте весь цей натуральний жир, без якого неможливий нормальний стан волосся. Ви висушите шкіру голови і зробите волосся дуже крихким, ламким", - радить вона.

Алопеція андрогенна - захворювання, при якому відзначається підвищене випадіння волосся на голові, хвороба має спадковий характер і залежить від рівня андрогенів.

Причини алопеції андрогенної

Основною причиною розвитку алопеції андрогенної, є фактор спадковості, при якому у хворого відзначається підвищена чутливість клітин волосяних фолікулів до андрогенів.

Симптоми алопеції андрогенної

На початку хвороби у хворого спостерігається порідіння волосся вздовж лобової і скроневої зони і далі їхнє зменшення спостерігається на тімені. Симптоматичні прояви хвороби змінюються в залежності від стадії перебігу хвороби.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", бразильські вчені провели унікальний експеримент на мишах, під час якого встановили фактор, що впливає на зростання хутра гризунів.