"Чому я повинен приймати виродків": у мережі показали особливості кримської медицини

'Чому я повинен приймати виродків': у мережі показали особливості кримської медицини

Користувачці соцмережі поділилася історією відвідування лікарня в окупованій Росією Євпаторії.

Відповідний пост з'явився у пабліку KrimRt у Twitter.

Зокрема, мова йде про хамство одного з лікарів Євпаторійської міської лікарні.

"Пару днів назад швидкою привезли мою маму: високий тиск, численна втрата свідомості. Так ось цей "лікар" навіть не захотів її дивитися. Сказав, якщо стоїте на ногах і не вмираєте, то тут нічого робити", - розповідає жінка.

"Чому я повинен приймати виродків": у мережі показали особливості кримської медицини

Відео дня

Вона також додає, що він відмовився представитися. "Почав ображати мого брата і його дружину. Поводився вкрай не коректно. І тільки після дзвінка зверху маму поклали в лікарню", - розповідає вона.

"Коли його зобов'язали нас прийняти, в прочинені двері було чути нецензурну лайку і фразу, яка вбила: чому я повинен приймати будь-яких виродків". І це "лікар", який працює в екстреній медицині. Сказати, що ми в шоці, не сказати нічого", - підсумовує користувачці соцмережі.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", міністерство охорони здоров'я України опублікувало список послуг, які входять у гарантований пакет первинної безкоштовної медичної допомоги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки