Фахівці назвали фрукти, які захистять від інсульту

17,7 т.
Фахівці назвали фрукти, які захистять від інсульту

У тих, хто щодня в достатній кількості вживає плоди з білою м'якоттю, ризик розвитку інсульту знижений на 52%, у порівнянні з тими, хто майже їх не їсть.

Як пише Likar.info, при цьому встановлено, що зелені, жовті, помаранчеві, червоні, фіолетові фрукти не пов'язані з ризиком зниження інсульту, хоча захищають від інших проблем зі здоров'ям. Однак, це не всі переваги для здоров'я цих плодів.

Яблука

Як уже було сказано раніше, яблука корисні для серця. Численні дослідження показали, що вони ефективно знижують рівень поганого холестерину, одночасно допомагаючи вивести надлишковий холестерин із вен і артерій, запобігаючи серцево-судинним захворюванням.

Крім того, всього одне яблуко в день забезпечує організм необхідною кількістю антиоксидантів, які допомагають зменшити окислення жирів, зберігаючи кровоносні судини здоровими. Корисна навіть яблучна шкірка, яка містить флаваноїди, що зменшують запалення кровоносних судин.

У кількох дослідженнях було встановлено, що щоденне споживання яблук допомагає захистити нейрони від окисної, індукованої стресом нейротоксичності. Це призводить до зниження ризику розвитку нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера.

Ці соковиті фрукти допомагають у боротьбі із зайвою вагою. По-перше, яблучна шкірка містить урсолову кислоту, яка зменшує ризик ожиріння, допомагаючи спалювати більше калорій. Крім того, високий вміст клітковини в яблуках сприяє насиченню без зайвих калорій. Дослідники також виявили, що яблука сприяють розмноженню корисних бактерій кишечника, які, як відомо, допомагають запобігти ожирінню.

Високий вміст клітковини в яблуках допомагає травленню, а також сприяє нормалізації роботи кишечника, запобігаючи запорам.

Груші

Груша вважається гіпоалергенним фруктом із високим вмістом клітковини. Сік груші корисний навіть для немовлят.

Високий рівень вмісту вітаміну С і міді означає, що груші є хорошими антиоксидантами, які захищають клітини від ушкодження вільними радикалами. А високий вміст пектину робить їх ідеальними для зниження рівня холестерину. Пектин чинить ще й сечогінний, а також невеликий проносний ефект, тому сік груші допомагає регулювати роботу кишечника.

Літня спека може викликати у дітей задишку і мокроту. Сік груші відмінний засіб для очищення і виведення мокротиння з організму. Грушевий сік також зволожує горло, тому при болях у горлі або проблемах із голосовими зв'язками, рекомендується пити напій із двох нарізаних і залитих окропом китайських груш із додаванням меду.

Диня

Диня також володіє різними лікувальними властивостями. У ній міститься комплекс вітамінів C і B, а також мінерали, наприклад, мідь і кремній. Диня насичена високомінералізованою дистильованою водою, яка має здатність глибоко зволожувати, омолоджувати, очищати і підлужувати весь організм.

Диня складається з великої кількості клітковини, яка допомагає регулювати травлення, а також знижує загальний рівень холестерину в організмі. Диня - низькокалорійний продукт, тому відмінно підійде для тих, хто стежить за своєю вагою.

Вітамін С, виявлений у дині, регулює і підсилює виробництво і зростання колагену в організмі. Колаген грає життєво важливу роль у підтримці здоров'я і молодості шкіри, оскільки цей білок бере участь у відновленні тканин і кровоносних судин.

Лютеїн і зеаксантин - два важливі Фітонутрієнти, присутні в дині, які необхідні для нормальної роботи очей. Ці фітонутрієнти допомагають поліпшити загальне здоров'я очей і зменшити ризики таких захворювань, як катаракта або вікова дегенерація жовтої плями.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", раціон потенційного довгожителя повинен бути наповнений природними геропротекторами, тобто компонентами їжі, які стримують процеси старіння.