Фейкова вакцинація: гомеопатія проти Moderna

Фейкова вакцинація: гомеопатія проти Moderna

Єдиний спосіб зупинити поширення COVID-19 – вакцинація, є предметом маніпуляції та дезінформації ще до розробки першої вакцини. Тому новина про те, що ліцензований у Каліфорнії лікар-гомеопат продавала гранули для гомеопрофілактичної імунізації та фальсифікувала карти вакцинації COVID-19 як після щеплення препаратом Moderna, є продовженням цього руху проти щеплень.

Про арешт Джулі А. Мазі з Напи вчора повідомило Міністерство юстиції США. Їх представник додав, що лікарю висунуто звинувачення в шахрайстві з використанням електронних засобів та заявах щодо питань охорони здоров'я, які не відповідають дійсності.

На сьогодні це перше федеральне кримінальне переслідування за шахрайство, яке пов'язане з вакцинацією гомеопатичними препаратами та підробкою карт щеплень.

Відео дня
У чому суть звинувачень

Згідно з повідомленням федеральної влади, навесні цього року була подана скарга. У ній зазначалося, що члени сім'ї придбали у Мазі гранули для імунізації. Особа, що подала заяву, повідомила, що за запевненням лікаря Мазі, в гранулах міститься вірус COVID-19, і їх прийом викличе відповідну реакцію імунної системи.

Сім'я давала свідчення, і під присягою підтвердила, що вакцинацію проти COVID-19 будь-яким з дозволених FDA препаратів не отримувала. Однак лікар відправила сім'ї заявника карти вакцинації проти COVID-19, в яких вказувалося про вакцинацію препаратом Moderna.

Мазі повідомила родині, як заповнити картки, вказавши в них номери партії вакцин, перша доза була нібито отримана в день, коли члени сім'ї проковтнули гранули для гомеопрофілактичної імунізації.

Також доктор Мазі пропонувала й інші послуги, наприклад гомеопрофілактичне щеплення від дитячих хвороб. За її словами, вони відповідають вимогам імунізації для шкіл Каліфорнії. При цьому вона обіцяла, що також може сфальсифікувати медичні картки.

Що собою являють гомеопатичні препарати

Гомеопатія заснована на принципі "подібне виліковується подібним". У цьому виді альтернативної медицини використовуються препарати сильного розведення, їх активна речовина – рослини, мінерали, нібито викликають у здорових людей симптоми, подібні до симптомів хвороби.

Австралійський національний центр досліджень і нагляду за імунізацією (NCIRS) повідомляє, що високоякісних досліджень, які б доводили ефективність гомеопатичних засобів у запобіганні інфекційних хвороб, немає. В інформаційному бюлетені NCIRS йдеться, що в типових гомеопатичних засобах розчинення доводиться до такої міри, що до завершення процесу активна речовина в препараті не міститься.

Чим небезпечні подібні прецеденти

За словами заступника генерального прокурора Лізи Монако, лікар-гомеопат обдурила і поставила під загрозу громадськість, спираючись на страхи та поширюючи дезінформацію про вакцини, які схвалені FDA, а також торгуючи підробленими ліками, які ставлять під загрозу життя людей.

Відповідно до проведеного нещодавно в США опитування, майже кожен п'ятий американець (18%) категорично не буде вакцинуватися. 90% з тих, хто відмовляється від вакцинації, побоюється можливих побічних ефектів вакцини більше, ніж самого COVID-19.

Також цікаві й інші переконання тих, хто відкидає вакцинацію: 49% з них вірять, що будь-яка вакцина викликає аутизм, а 51% впевнені, що вакцина від коронавірусу використовується урядом для мікрочіпування населення.

Таким чином можна припустити, що організація безпечної вакцинації гомеопатичними препаратами навряд чи обмежиться поодиноким випадком, оскільки вона буде потрібна багатьом людям.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки