Комаровський пояснив, як розпізнати "шарлатанські" ліки

48,3 т.
Комаровський пояснив, як розпізнати 'шарлатанські' ліки

Відомий український лікар Євген Комаровський назвав основні ознаки обману, які використовуються в "шарлатанських" ліках.

Про це педіатр повідомив в Instagram, виділивши сім факторів обману.

Особисті свідоцтва

"Ефективність засобу підтверджується історіями успіху. Їх легко скласти, і вони не замінюють наукових даних", – попередив медик.

Читайте: Безпека і комфорт: поради Комаровського у виборі автокрісла для дитини

Швидка дія

Доктор зазначив, що характерною ознакою обману є швидкі терміни лікування хвороби.

Натуральність компонентів

Відео дня

Лікар додав, що корисність природних компонентів і шкідливість "хімії" - поширений міф, додавши, що звернення до нього є приводом для недовіри.

Чудодійні засоби

"Посилання на "науковий прорив", "секретну розробку","Оборонну технологію" в рекламі підозрілі. Справжні прориви в медицині завжди широко висвітлюються в пресі", – акцентував Комаровський.

Комаровський пояснив, як розпізнати ''шарлатанські'' ліки

Теорії змови

Педіатр зазначив, що згадка про фармацевтичу промисловость та уряд, що приховують чудодійний засіб, служать для маніпуляції покупцями.

Один продукт лікує безліч хвороб

Лікар пояснив, що панацеї не існує, а препарати з обіцянкою вилікувати широкий спектр захворювань досить підозрілі.

Відсутність побічних ефектів

"Не буває ефективних медичних впливів без побічних ефектів. Якщо їх наявність заперечується, це підозріло", – підсумував Комаровський.

Читайте: Як розпізнати аутизм: Комаровський назвав симптоми

Як повідомляв OBOZREVATEL, Євген Комаровський сказав, з якого віку дітям можна давати планшет.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки