"Медзакупівлі України" оголошує набір на посади в Наглядовій раді
За повідомленням Міністерства економіки України, державне підприємство "Медзакупівлі України" запрошує професійних експертів у сфері закупівель, охорони здоров'я, фінансів та управління для посилення команди власними знаннями та досвідом.
Наглядова рада ДП "Медзакупівлі України" є важливим елементом контролю ефективності та прозорості роботи підприємства. Тому важливо, щоб посади зайняли фахівці, знайомі з особливостями роботи організації та мають незаплямовану репутацію і довіру суспільства.
Подробиці відбору
Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в кінці червня підписав наказ №1295 про оголошення конкурсного відбору кандидатів на зайняття п'яти посад незалежних членів Наглядової Ради ДП "Медичні закупівлі України". Процес відбору вже розпочато. Для цього розроблено Перелік документів з вимогами до кандидатів на посади.
За підсумком фінансової звітності 2020 р. ДП "Медзакупівлі України" віднесено до категорії підприємств, що мають особливу важливість для економіки країни. Вартість його активів на кінець 2020 р. склала понад 2 млрд гривень.
Тому для відбору на посади незалежних членів Наглядової Ради, відповідно до порядку, затвердженому Постановами КМУ №142 і №777, буде залучений Номінаційний комітет при Кабінеті Міністрів України.
Проведення конкурсу буде супроводжуватися участю міжнародної рекрутингової компанії за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги "Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців" USAID Ukraine SAFEMed. По завершенні відбору склад обраної за результатами конкурсу Наглядової ради затверджуватиметься Номінаційним комітетом.
Етапи відбору
Відбір проходить у п'ять етапів:
Подача пакету документів у встановлений термін – до 30 серпня включно (до 18:00).
Перевірка кандидатів і їх кваліфікація до участі у конкурсі Секретаріатом.
Проведення інтерв'ю допущених до участі у конкурсі кандидатів з міжнародною рекрутинговою компанією. За підсумком в шорт-лист вноситься 15-25 кандидатів: по 3-5 осіб на кожну з п'яти вакансій.
Проведення інтерв'ю Номінаційним комітетом з учасниками, які увійшли до шорт-листа.
Визначення Номінаційним комітетом переможців і призначення їх на посади Наглядової Ради. Відповідні договори будуть складені після внесення електронних декларацій до реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції.