Не спіть на борту літака: лікарі попередили про небезпеку для здоров'я

18,5 т.
Не спіть на борту літака: лікарі попередили про небезпеку для здоров'я

Якщо пасажир спить на борту літака під час раптової зміни висоти, його здатність вирівнювати тиск у барабанній перетинці вуха нівелюється, що в свою чергу може завдати постійний збиток слуху.

Як повідомляє The Independent, про це свідчать дані нового дослідження, опублікованого Гарвардською медичною школою.

Більшість людей відчувають зміни висоти: як правило у них починає закладати вуха. Це відбувається, коли тиск зовні вуха не збігається з тиском всередині. Це трапляється з більшістю людей, коли літак сідає або різко набирає висоту.

Зазвичай, цей тиск можна зрівняти, відкривши тонкий канал у вусі, званий євстахієвою трубкою. Досить позіхнути або ковтнути.

Відео дня

Однак якщо пасажир спить і тиск залишається незмінним, євстахієва трубка може блокуватися, що призведе до слухової баротравми.

Баротравма, як правило, є незначним відхиленням, яке більшість з нас відчує у певний момент нашого життя.

Однак у важких випадках, коли трубка залишається заблокованою протягом тривалого періоду часу, може розвинутися інфекція, яка викликає утворення рідини за барабанною перетинкою, що призводить до проблем зі слухом і болю.

Кращий спосіб уникнути цього - не спати під час зльоту і посадки.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", поліпшити слух можна різними методами. Все залежить від необхідності це робити і причин. Допомогти можуть як народні цілителі, хірурги, так і комп'ютерні ігри.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки