Від яких смертельних хвороб "рятує" кава: дослідження

29,2 т.
Від яких смертельних хвороб 'рятує' кава: дослідження

Регулярне вживання кави не шкодить, а навпаки, може навіть захистити від трьох смертельних станів.

Про це пише Express.co.uk

діабет

Виявляється, кава може допомогти запобігти діабету другого типу. Дослідження виявило, що споживання кави знижує ризик розвитку діабету на 11 відсотків, через інгредієнтів, які впливають на рівень гормонів, що беруть участь в обміні речовин.

інсульт

Дослідники також виявили зв'язок між споживанням кави і зниженням ризику інсульту.

Вважається, що дві-чотири чашки в день можуть тримати кровоносні судини гнучкими і здоровими, а це знижує ризик розвитку атеросклерозу.

Відео дня

Анти-старіння або хворобу Альцгеймера

Недавнє дослідження виявило, що люди, які часто пили каву, мали менше шансів померти передчасно.

Дослідники вважають, що кава зменшує запалення, яке, як було встановлено, бере участь в ряді умов, пов'язаних з віком, таких як хвороба Альцгеймера.

У той же час, лікарі попереджають, що кава може збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, а також пошкодження шлунково-кишкового тракту.

За ці роки було багато написано про те, що часте вживання кави шкодить здоров'ю так само, як куріння і надмірна кількість алкоголю.

Насправді, значущого зв'язку між кофеїном в каві і проблем, пов'язаних з серцем, таких як інфаркт, інсульт, високий рівень холестерину і нерегулярні серцебиття, не знайдено.

Крім того, кава абсолютно не впливає на фертильність.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", існує ранкова альтернатива кави.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки