МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені визначили, які ліки ефективніші опіоїдів

Вважається, що опіоїди є незамінним засобом знеболення при великій кількості захворювань, включаючи хвороби опорно-рухового апарату. Тому, в зв'язку зі збільшенням випадків, наркотичні знеболюючі призначаються все частіше і частіше.

Проте останнє дослідження американських вчених показало, що є більш ефективні засоби, які завжди залишалися осторонь, повідомляє Vox. Автор дослідження доктор Ерін Кребс наголошує, що на відміну від опіодних препаратів, неопіоідні знеболюючі засоби в перспективі здавалися більш ефективними і викликали в рази менше побічних ефектів.

Приводом для проведення роботи став той факт, що пацієнти, які приймали опіоїди при болю в попереку і артриті, через тижні або роки лікування відзначали відсутність позитивного ефекту.

Кребс порівнював медичні карти пацієнтів, що приймають опіоїди (морфін, гідрокодон і оксикодон) до медкарт пацієнтів, що приймали неопіоідні препарати (такі як ацетамінофен або тіленол, напроксен або мелоксикам). Також доктор досліджував стан всіх пацієнтів протягом року.

Вражаючий результат полягав у тому, що пацієнти на опіоїдах відчували себе не краще, ніж пацієнти, які вживали альтернативні препарати.

Більш того, протягом року перша група пацієнтів повідомляла про те, що вони відзначали погіршення самопочуття, на відміну від другої групи.

За словами дослідника, результати дослідження не означають, що клініцисти повинні повністю відмовитися від призначення опіоїдів. Але закликає до того, щоб більш контрольовано призначати наркотичні знеболюючі препарати.

Раніше "МедОбоз" повідомляв про нові дослідження вчених, під час яких з'ясувалося, що опіоїди збільшують ризик зараження небезпечними інфекціями.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини