Відрізані пальці та смерть від апендициту: у мережі показали жахи кримської медицини

17,7 т.
Відрізані пальці та смерть від апендициту: у мережі показали жахи кримської медицини

Житель Сімферополя позбувся на роботі фаланги пальця та ​​звернувся до Сімферопольської лікарні №6.

Про ситуацію, яка трапилася, агентству "Новий день" розповіла дружина потерпілого.

"Приїхали до лікарні своїм ходом, лікарі не дуже поспішали з оглядом. Більше десяти хвилин чекали, щоб подивилися. Пришивати відмовилися та відправили в інше крило лікарні, в травматологію. Зауважу, що укол знеболювального ніхто не зробив. Прийшли у відділення травматології, оформили документи, кров так ніхто й не спинив", - написала кримчанка.

Відео дня

За її словами, після того як вони з чоловіком усе-таки потрапили до лікаря, той почав вимагати, щоб чоловік переодягнувся - медика не влаштувало, що пацієнт був у робочому одязі.

"Немає одягу іншого, заходьте у трусах! Коротше кажучи, отримали першу швидку медичну допомогу через хвилин 40 після першого звернення. Ще всього 2 години в чергах, і нарешті, можна було перевести дух. Такого звернення до лікарні не очікувала побачити. Бережіть себе і намагайтеся туди не потрапляти", - порадила жителям Сімферополя жінка.

Крім того, ву паблік RoksolanaToday&Крым з'явилася інформація про те, що в Армянську від апендициту померла 43-річна жінка. У паблікові був опублікований скріншот зі сторінки "Чорний список Армянська". "Друзі, як таке можливо в 21 столітті? В Армянську люди гинуть від апендициту, а лікарі не змогли встановити діагноз. Чи потрібні нам такі лікарі? Пора бити на сполох: померла жінка 43 років", - написав користувач Іван Кримський.

За його словами, жінці стало погано і вона викликала швидку. Але лікарі не змогли встановити діагноз. "До Сімферополя не довезли", - відзначає автор.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", в Україні хочуть про відмінити паперові лікарняні та замінити їх електронними.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки