Вистачить на 30 випадків: Україна отримала тест-системи для діагностики смертельного коронавірусу

Вистачить на 30 випадків: Україна отримала тест-системи для діагностики смертельного коронавірусу

Системи тестування для діагностики китайського коронавірусу 2019 n-CoV привезли в Україну. Наразі вони перебувають на митному кордоні.

Їх вистачить для виявлення 30 випадків захворювання. Про це повідомив гендиректор директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Андрій Скіпальський, передає zn.ua.

Коронавірус

"Реагенти в складі тест-системи дозволять проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення цього виду коронавірусу", – відзначили в пресслужбі Центру громадського здоров'я.

Відео дня

Скіпальський зазначив, що 11 пацієнтам в Україні зняли підозру на коронавірус, ще двоє перебувають на діагностиці.

Раніше OBOZREVATEL писав, що в Харківську обласну інфекційну лікарню госпіталізували шістьох студентів із Китаю з підозрою на новий смертельний коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки