Медичний центр "Інго" посилює заходи безпеки для відвідувачів

15,4 т.
Медичний центр 'Інго' посилює заходи безпеки для відвідувачів

Безпека і комфорт під час кожного візиту - такі пріоритети обрали для себе в медичному центрі "Інго" в період пандемії короновірусу. Для того, щоб під час відвідування свого лікаря пацієнти почували себе спокійно, тут максимально посилили заходи безпеки.

Медичний центр "Інго" посилює заходи безпеки для відвідувачів

Так, в клініку неможливо потрапити з симптомами застуди або підвищеною температурою тіла: це перевіряють прямо на вході. Всі приміщення провітрюються і дезінфікуються щогодини за допомогою кварцування і спеціальних засобів для обробки поверхонь, обладнання також проходить повну обробку після кожного застосування. Лікарі ж використовують додаткові засоби індивідуального захисту.

Відео дня

Для пацієнтів з симптомами ГРВІ працює автономне крило, яке повністю ізольовано від основного приміщення. Тут можна здати будь-який вид тесту на Covid-19, а також отримати детальну консультацію фахівця і карту лікування. Щоб пройти рентген легенів, пацієнти також повинні скористатися окремим входом.

"Нам важливо, щоб наші клієнти відчували себе захищеними і продовжували піклуватися про своє здоров'я навіть під час карантину, - підкреслює генеральний директор МЦ "Інго" Сергій Джевага, - тому ми зробили візит у нашу клініку максимально безпечним і комфортним для людей. А для тих, хто все ж таки вирішив в пандемію залишатися вдома, ми запустили послугу он-лайн консультації".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки