Лікар розповіла, як хвороба Альцгеймера стає смертельною

19,7 т.
Лікар розповіла, як хвороба Альцгеймера стає смертельною

Мозок грає важливу роль в підтримці нас живими кожен день і коли він не працює належним чином, це стає проблемою.

Про це повідомила доктор Клер Уолтон, менеджер з досліджень суспільства Альцгеймера.

"Клітини мозку пошкоджені і врешті-решт вмирають викликаючи такі симптоми, як втрата пам'яті, сплутаність свідомості або проблеми з мовою або зором, які стають гірше з плином часу", - пояснила вона.

"Чим більше клітин в матриці мозку, симптоми прогресують до тих пір, поки мозок вже не може виконувати життєво важливі функції, такі як ковтання і дихання".

Відео дня

Втрата цих ключових здібностей може створити ефект доміно. Люди можуть стати більш сприйнятливими до спотикання, падінь і інших проблем, пов'язаних з нездатністю самостійно пересуватися.

Це може привести до таких проблем зі здоров'ям, як аспіраційна пневмонія - викликана їжею, рідиною або слиною, що надходить в легені, коли людина ковтає - і повторні інфекції сечових шляхів, які є основними причинами смерті на даному етапі.

При важкої деменції також існує ризик зневоднення або недостатнього харчування, які можуть виявитися небезпечними для життя.

Точка, в якій умова може виявитися фатальним для пацієнта, може значно варіюватися.

Швидкість і вплив хвороби Альцгеймера може відрізнятися у кожної конкретної людини, але люди можуть жити протягом від восьми до десяти років після того, як проявилися перші симптоми.

Найбільш поширена форма деменції - хвороба Альцгеймера - впливає на мозок, на психічні і пізнавальні навички, на особистості людей, на пам'ять і комунікацію.

Симптоми захворювання проявляються у втраті пам'яті, труднощі з промовою, зниженням здатності до мислення і дезорієнтацією.

Хвороба, в кінцевому рахунку, вбиває 1 з 9 чоловік.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", відмовившись від однієї звички, можна запобігти хворобі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки