Вперше в історії: італійський хірург успішно пересадив голову небіжчика

21,3 т.
Вперше в історії: італійський хірург успішно пересадив голову небіжчика

Скандально відомий італійський хірург Серджіо Канаверо оголосив про успішний експеримент з "пересадки" голови трупу в Китаї.

Про це він заявив на прес-конференції у Відні, повідомляє Газета.ру.

Зі слів хірурга, команда з Медичного університету Харбіна (Китай) "здійснила першу трансплантацію голови", і операція на живу людину "невідворотна".

Операція, за словами Канаверо, була проведена його китайським колегою Рен Сяопіна, який два роки тому нібито провів перший експеримент із трансплантації голови мавпи. "Перша трансплантація голови на людський труп проведена. Повна пересадка від донора з мертвим мозком буде наступним кроком", - заявив Канаверо.

Відео дня

Професор Канаверо став знаменитий у 2015 році, коли заявив про намір провести першу трансплантацію голови. Тоді було оголошено, що першим пацієнтом може стати російський програміст Валерій Спиридонов.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", ізраїльські лікарі з лікарень "Шнайдер" і "Бейлінсон" провели унікальну 12-годинну операцію, під час якої відрізали і пришили назад голову 9-річній дівчинці.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки