Навіть рак! З'ясувалася небезпека потовиділення вночі

33,7 т.
Навіть рак! З'ясувалася небезпека потовиділення вночі

Фахівці назвали одну з ознак раку, яка проявляється вночі: про онкологічні захворювання може свідчити підвищене потовиділення під час сну.

Як пише британське видання Express, потовиділення може бути також викликано інфекціями, побічним ефектом від прийому ліків або менопаузою, але в деяких випадках воно все ж вказує на рак.

Медики рекомендують звернутися до лікаря, оскільки рясний нічний піт може виявитися раннім симптомом лейкемії, лімфоми, раку кісток, раку печінки або мезотеліоми.

Ракові клітини
Відео дня

Експерти поки не знають напевно, чому деякі види онкозахворювань викликають таку реакцію, але висловлюють припущення, що нічне потовиділення може свідчити про боротьбу організму з раком.

Також називаються інші можливі симптоми онкозахворювань, які не варто ігнорувати. До них відносяться біль і почуття кому в грудях, кашель, задишка, зміна функціонування кишечника, кровотеча і втрата ваги.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки