МоваЯзык

/ Онкологія

Терміново до лікаря! Названо ранні ознаки раку шкіри

Ранні ознаки меланоми – раку шкіри – можна визначити самостійно, ретельно оглядаючи власне тіло. Так як цей вид раку дуже агресивний, необхідно відразу ж бігти до лікаря.

Як пояснюють медики, найкраще виявити хворобу у її так званому передраковому стані. Однією з головних ознак можливих онкологічних захворювань вважаються родимки нетипово темного кольору. Також особливу увагу варто приділяти родимкам із нерівними краями, а також тим родимках, на поверхні яких присутнє видиме лущення, передає "АіФ".

Сверблячка також може бути симптомом хвороби. На жаль, кажуть експерти, не завжди меланому можна визначити за цими ознаками. Частина новоутворень може мати типовий колір.

Рак шкіри

Рак шкіри. Джерело: ТСН

ТСН

Меланома вважається одним із найбільш агресивних шкірних захворювань, саме воно у більшій мірі схильне до метастазування. Тому необхідно регулярно бувати на прийомі у лікаря і ретельно стежити за станом шкіри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні щорічно вмирають 1100 осіб від онкологічного захворювання шкіри – меланоми. За словами медиків, цей вид раку стає все більш агресивним.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
0
1
Смішно
1
Цікаво
22
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини