МоваЯзык

/ Онкологія

Вчені придумали вакцину проти раку

Вчені з Університету штату Мічиган розробляють вірусоподібний єлемент, відомий як Qβ, який буде давати протиракові імунні відповіді в організмі і потенційно використовуватися в якості нової вакцини для лікування раку.

Про це повідомляє Medicalxpress.

"Цей проект унікальний тим, що основна увага приділяється розробці нового покоління протиракової імунотерапії, - говорить професор хімії коледжу природничих наук, біомедичної інженерії при Інженерному коледжі. -Він спрямований на створення нового методу боротьби з раком, що доповнює сучасну хіміо-та радіотерапію".

Як відомо, команда буде комбінувати частки Qβ з асоційованими з пухлиною вуглеводними антигенами або TACAs, які, на їхню думку, приведуть до повного протипухлинному імунітету, зменшують ріст пухлини і захищають від розвитку пухлини. Крім того, дослідники будуть використовувати кристалічну структуру Qβ для розробки мутацій, які здатні зменшити токсичні антитіла і стимулювати потрібні клітини, що вбивають ракові клітини.

Незабаром відбудеться перше випробування розробки за участю тварин, хворих невиліковними формами раку.

Відзначається, що найбільш руйнівні види раку пригнічують імунну систему, зокрема, зривають процеси, що провокують імунну відповідь на ракові клітини. Щоб допомогти в боротьбі з цим явищем, дослідники зосереджуються на спеціальноум типі антигену, який присутній в різних типах ракових клітин, і часто перевершує традиційні хіміотерапевтичні процедури.

Відомо, що вакцина спочатку буде використовуватися для лікування хворих на онкологію собак, зокрема, з остеосаркомою, складною кістковою пухлиною.

"Нова вакцина зменшить зростання пухлини і захистить пацієнта від розвитку пухлини і її переродження", - пояснюють учені. "Якщо ми зможемо далі зрозуміти зв'язок між структурними особливостями утворень Qβ-TACA і протипухлинним імунітетом, ми можемо надати стійкий вплив на модернізацію вакцини проти раку".

Раннє "МедОбоз" писав про багатьма улюбленї продукти, що провокують рак.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини