Вчені зробили величезний крок у виявленні раку нирок

7,5 т.
Вчені зробили величезний крок у виявленні раку нирок

Вчені з Техаського університету в США розробили нову технологію магнітно-резонансної томографії (МРТ), яка дозволить визначити склад і агресивність пухлини нирок без біопсії.

Як повідомляє Известия, вона включає в себе алгоритм, що оцінює масу органу за деякими специфічних факторів, таким як відсутність жиру в новоутворенні і інтенсивність сигналу Т2-зваженого сканування, пише The Journal of Urology.

Зазначається, що точність так званої багатопараметричної МРТ становить 80%.

За словами вчених, технологія дозволить знизити число процедур із видалення тканин або підтвердити необхідність біопсії для тих пацієнтів, хто в іншому випадку не став би її робити.

Відео дня

Як раніше повідомляв "МедОбоз", велике британське дослідження показало, що вживання обробленого м'яса, серед яких шинка, бекон, ковбаси і сосиски, було пов'язано з великим ризиком захворіти на рак молочної залози.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки